Toplam 129 yeni personel iş başı yaptı

Trakya Üniversitesi kadrolarına yerleşen 129 sözleşmeli personel, 3 günlük uyum programının ardından görevlerine başladı. Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Trakya Üniversitesi ailesinin yeni üyeleri ile bir araya geldi. Üniversite ve Edirne hakkında çeşitli bilgiler paylaşan Tabakoğlu, Üniversitemizin ve Edirne’nin yeni personelimiz için hayırlara vesile olmasını diledi.

Trakya Üniversitesinde hemşire, sağlık teknikeri, büro personeli, destek personeli, kadrolarına KPSS B grubu puan sıralamasına göre yerleşen 129 yeni çalışan, 3 günlük bilgilendirme ve iş başı eğitim süreçlerinin ardından görevlerine başladı. Yeni personel, Hizmet İçi Eğitim Kurulu Danışma Kurulu Üyesi Eğitim Fakültesi öğretim elemanlarınca hazırlanan yüz yüze eğitimlerin ardından Trakya Üniversitesindeki görevlerine başladılar.

Eğitimin son gününde göreve yeni başlayan çalışanlarla bir araya gelen Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, onlarla bir süre sohbet etti. Trakya Üniversitesi ailesinin, her üyesinin ayrı bir değer ve kıymet olduğunu söyleyen Rektör Tabakoğlu, üniversiteyi daha ileriye taşıyacak çalışmalarında kendilerine başarılar diledi ve “Türkiye’nin yeni yüzyılına hazırlanıyoruz. Bu yüzyılın komutanları sizler olacaksınız, sizlerin çalışmaları ve sizlerin yetiştirdiği evlatlar yön verecek geleceğe. İnşallah o güzel geleceği birlikte görmek nasip olur” şeklinde konuştu.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “Biz Trakya Üniversitesi olarak çok büyük bir aileyiz. Bu büyük aileye yeni katılan 129 çalışanımıza hoş geldiniz demek, heyecanlarını ve mutluluklarını paylaşmak için bir araya geldik. Onların katacağı dinamizm ve güçle hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz. Yeni çalışma arkadaşlarımız ve tüm Trakya Üniversitesi ailesi ile yeni değerler üretmeye, verdiğimiz hizmet ve eğitimlerin kalite çıtasını yükseltmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu