Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldı

Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı Başkanlığında gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından, kendi alanlarına giren konular hakkında yapılacak idari iş ve işlemlere ilişkin bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda, okul müdürlerinden gelen öneriler görüşüldü.

Bu yılın Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile resmi,özel okul, kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı’nın açılış konuşması ile başlayan kurul toplantısında, 2022/2023 eğitim öğretim yılı değerlendirildi.

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından ülkemiz genelinde uygulanan 10.000 Okul Lisedeyiz, Okul Öncesi Eğitimde Beslenme Desteği, Aile Okulu vb. projeler ile Edirne il projelerinin ele alınıp değerlendirildiği toplantıda, yaz döneminde açılacak Yaz Okulu Destekleme ve Yetiştirme Kursları görüşüldü. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından kendi alanlarına giren konular hakkında yapılacak idari iş ve işlemlere ilişkin bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda, okul müdürlerinden gelen öneriler görüşüldü. İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, Türkiye’yi hedeflenen başarılara ulaştıracak nesilleri yetiştirmede başarılı bir eğitim öğretim yılının daha sonuna gelindiğini belirttiği konuşmasında, bu konuda özveriyle çalışan okul yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri ve tüm personeli tebrik etti.

Okullarda başarıya ulaşmada okul yöneticilerinin birlikte çalıştığı öğretmenlerini, öğrencilerini ve velilerini çok iyi tanıması, okulun ve çevresini iyi şekilde gözlemlemesi, görevli olduğu okula yönelik yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerde aidiyet oluşmasını sağlayacak çalışmalar yapmasının önemine değinen Arpacı, bu konuda özverili çalışmalarından dolayı okul yöneticilerine teşekkür etti. Arpacı, öğretmenlere, öğrencilere ve velilere sağlıklı, huzurlu bir yaz tatil dönemi temennisinde bulundu. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu