Yaşam merkezinde yaz atölyesi başlıyor

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatları doğrultusunda kurulan Yaşam Merkezi’nde eğitime destek atölyeleri hız kesmeden devam ediyor. Edirne Belediyesi Yaşam Merkezi şimdi de Soru-Çözüm Saatleri ile öğrencilerin eğitimine katkı sunmaya hazırlanıyor.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan tarafından geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha da donanımlı yetişmesi amacıyla 2018 yılında Çavuş Bey Mahallesi Hükümet Caddesi’nde hizmete açılan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Edirne Belediyesi Yaşam Merkezi;  çocukları sanatın, bilimin ve eğitimin her alanından atölyelerle buluşturmaya devam ediyor.

Okulların kapanmasıyla birlikte ilkokul ve ortaokul düzeyi çocukların yaz tatilini verimli geçirmesi, soru çözme başarılarının artması, yapamadığı soruları ve anlayamadığı konularını tekrar ederek öğrenmelerinin sağlanması amacıyla ücretsiz gerçekleştirilecek Soru-Çözüm Saatleri için kayıtlar başladı. 25 Temmuz ile 7 Eylül tarihleri arasında Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 09.30 ile 11.30 arasında gerçekleştirilecek atölyeye katılacak çocukların, okulları tarafından verilen yaz kitaplarını getirmeleri yeterli olacak. Kontenjanları sınırlı olan bu atölyeye katılmak isteyen öğrenciler, 0284 213 41 09 numaralı hattı arayarak, kayıt yaptırabilir. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu