Vali Kırbıyık kaymakamlarla buluştu

İlçelerin ihtiyaç ve talepleri ile devam eden yatırım ve projelerinin değerlendirildiği “Kaymakamlar Toplantısı” Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık başkanlığında yapıldı.

                Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Yardımcıları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve ilçe kaymakamları katıldı. Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, ilçelerin genel durumu, yapılan yatırımlar, yürütülen hizmetler, devam eden projeler ve faaliyetlerin son durumu ile ilgili ilçe kaymakamlarından bilgi aldı. İlçelerin genel durumunun ayrıntılarıyla değerlendirildiği toplantıda kaymakamlara hitap eden Vali H. Kürşat Kırbıyık, vatandaşların iletmiş oldukları taleplerin yerine getirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi için kamu kurum ve kuruluşlarının gereken hassasiyeti ve gayreti göstermesinin çok önemli olduğuna dikkat çekerek yaptıkları çalışmalarından dolayı kaymakamlara teşekkür etti.

Toplantıda; Köylerin Alt Yapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) kapsamında devam eden ve planlanan çalışmalar, asayiş konuları, kadına şiddetin önlenmesine yönelik çalışmalar, altyapı ve üstyapı çalışmaları, tarımsal sulama çalışmaları, sezon öncesi gümrük kapılarında alınacak tedbirler ve İl Özel İdaresi projeleri kapsamında yürütülen işler ele alındı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu