Türkçimento Anadolu Buluşmaları Edirne’de

Bu yıl 7’ncisi düzenlenecek olan Türkçimento Anadolu Buluşmaları etkinliği 25 Temmuz tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek. Düzenlenecek olan panelin ise moteratörlüğünü Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ üstlenecek.

Geleneksel Türkçimento Anadolu Buluşmaları etkinlik serisinin 7’ncisi Edirne’de 25 Temmuz Salı günü gerçekleştirilecek. 25 Temmuz Saat 14.00-16.00 arasında düzenlenen Anadolu Buluşmaları Etkinliği kapsamında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak panelin sunuculuğunu Mena İletişim Ajans Başkanı Suat Özyaprak, moderatörlüğünü ise Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ yapacak. 

Panele TÜRKÇİMENTO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yücelik, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı H. Sezai Irmak, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve TürkÇimento Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Özdemir, Çimentaş CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi ve TürkÇimento Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Cenker Mirzaoğlu ve TürkÇimento CEO’su Volkan Bozay konuşmacı olarak katılacak. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu