İpekyol en mutlu işyeri ödülünü 2.kez kazandı

İpekyol Bağımsız araştırma şirketi, Happy Placeto Work tarafından yapılan değerlendirilme sonucu ödülün 2. kez sahibi oldu. Çalışanlarının mutluluğunu ön planda tutan ve adeta bir aile ortamı yaratan fabrika, bu ödülle birlikte büyük bir gurur yaşadı.

Ödülü duyduklarında önce şaşıran, ardından ise sevinçle dolan fabrika çalışanları, bu başarıyı kolay elde etmediklerinin bilincinde. İpekyol Fabrikası’nın çalışanları, birlikte geçirdikleri zorlu süreçleri, emeklerini ve tutkularını birleştirerek, üst üste ikinci kez bu prestijli ödüle layık görüldüler. Tüm çalışanların katılımı ile fabrika bahçesinde düzenlenen kutlama organizasyonunda en mutlu işyeri ödülünü kutladı. Kutlama boyunca yapılan yarışmalar ve oynanan oyunlar ile çalışanlar keyifli vakit geçirdi.

Fabrika Direktörü İlker Ayverdi kutlama gününde yaptığı konuşmasında İpekyol ailesine teşekkür ederek, bu başarının sırrı için birbirlerine olan sevgi, dayanışma ve güvene dayalı güçlü bir aile bağı olduğunu aktardı. Çalışanlara, bu değerleri her zaman koruyacaklarını vurgulayarak, gelecekteki başarıların da bu temel değerlerle şekilleneceğini ifade etti.  Her gün çeşitli organizasyonlar düzenleyerek çalışma arkadaşları ile kazandıkları ödül mutluluğunu paylaştıklarını ve hep birlikte daha güçlü olduklarını belirtti.

İpekyol Fabrikası’nın bu başarısı, hem çalışanlarına olan bağlılığını hem de sektördeki lider konumunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Fabrika, mutluluk odaklı iş modeliyle gelecekte de başarılarına yön vermeye devam edeceğe benziyor. İpekyol Fabrikası, bu büyük başarıyla gururlanırken, birlikte geçirdikleri yılların meyvelerini toplamış oldu. İşte böyle bir aile ortamında çalışmanın verdiği mutluluk, İpekyol Fabrikası’nın farkını ortaya koyuyor. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu