“Edirne’deki gelişmeleri dünya ile buluşturuyoruz”

Cumhurbaşkanlığının 7 Mart 2023 tarihli ve 6906 sayılı kararnamesi ile kurulan Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) bünyesinde faaliyet gösteren, merkezi Ankara’da yer alan, 81 il ve 14 ülkede binden fazla internet haber sitesi ve gazeteye yazılı ve fotoğraflı haber içeriği sağlayan Birlik Haber Ajansı (BHA) Vikipedi’deki yerini aldı. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi, TİMBİR Projelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, BHA Edirne İl Temsilcisi Nevser Eraslan, yaptığı açıklamada, Edirne il ve ilçelerindeki gelişmeleri BHA aracılığıyla tüm dünyaya duyurmaya devam edeceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla kurulan Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) bünyesinde faaliyet gösteren, merkezi Ankara’da yer alan, 81 il ve 14 ülkede binden fazla internet haber sitesi ve gazeteye yazılı ve fotoğraflı Birlik Haber Ajansı (BHA) üzerinden haber içeriği sağlıyor. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve aynı zamanda TİMBİR Projelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, BHA Edirne İl Temsilcisi Nevser Eraslan, Edirne’nin il, ilçe ve köylerindeki gelişmelere Edirne Ahval Gazetesi’nin yanı sıra BHA’da da yer vererek, kentteki gelişmeleri tüm dünyada okuyucularla buluşturduklarını belirtti. Eraslan; “Edirne İl Temsilcisi olarak içerisinde bulunduğum TİMBİR, çalışmalarına Birlik Haber Ajansı (BHA) aracılığıyla sağlam adımlarla devam ediyor. Türkiye’deki 81 ilin yanı sıra 14 ülkede de temsilcileri bulunan BHA, en çok okunan haberleri üretme yolunda ilerliyor. Ben de Edirne İl Temsilcisi olarak hali hazırda gazetem Edirne Ahval’de yer verdiğimiz haberleri, BHA ile paylaşarak kentimizdeki gelişmeleri tüm dünyadaki okuyucularla buluşturmaya gayret ediyorum” dedi.

Çalışmalarına hız kazandıran Birlik Haber Ajansı diğer yandan internetin en büyük sözlüğü olarak nitelendirilen Vikipedi platformunda da yerini aldı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu