Asfaltlamada son sezon

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Abdurrahman Mahallesi’nde 65 bin metrekarelik bir alanda 12 bin ton asfalt atarak, asfaltlama çalışmalarını tamamladıklarını söyledi. Gürkan, bu sezon sonunda tüm bozuk yolların asfaltlanacağını belirtti.

Edirne Belediyesi tarafından kent genelinde başlatılan altyapı çalışmaları sona yaklaşıyor. Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde ise bozuk yollar asfaltlanıyor, dar yollar ise kilit parke döşenerek, tamiratı gerçekleştiriliyor. Son olarak Abdurrahman Mahallesi’ndeki çalışmaları inceleyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, birçok mahalle gibi Abdurrahman Mahallesi’ndeki altyapı çalışmalarının sona erdiğini söyledi.

Edirne Belediyesi asfalt ekibinin yaklaşık bir aydır, Abdurrahman Mahallesi’nde çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Bugün itibariyle Abdurrahman Mahallemizdeki son yolumuzdaki asfaltlama çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Tabi eski yerleşim olması nedeniyle çok dar sokaklar var. Çok dar sokaklar olması nedeniyle asfalt makinelerimiz, kamyonlarımız giremiyor. Bu yollarımızda kilit parke taşları yeniden yapılacak. Abdurrahman Mahallemizde yaklaşık 65 bin metrekarelik bir alanda 12 bin ton asfalt atarak, asfalt çalışmamızı tamamladık. Kilit parke de tamamlandığında yaklaşık 1 ay içerisinde Abdurrahman Mahallesinin yolları tamamen bitmiş olacak. Bu sezon sonunda da Edirne’deki tüm bozuk yollar aynı Abdurrahman, Kocasinan ve diğer mahalleler gibi tamamen bitireceğiz.  Mahallemize hayırlı olsun” dedi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu