Teşekkürler Edirne

Edirne’de 6 Haziran 2016 yılında kurulan ve yayın hayatına devam eden gazetemiz Edirne Ahval 8. Yılını doldurdu. Yıldönümümüzü kutlamak üzere gazetemizi ziyaret eden meslektaşlarımıza, okuyucularımıza, tebrik mesajlarını ileten takipçilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Edirne Ahval Gazetesi olarak bağımsızlığımızdan aldığımız güç ile bu yıl 8’inci yaşımızı kutluyoruz. Gazetemiz kurucusu, İmtiyaz Sahibi Nevser Eraslan; “2011 yılında haftalık olarak yayın hayatına başlayan ve 8 yıldan beri her gün Edirne Ahval Gazetesi ile siz okuyucularımızla buluşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Gazetemiz Edirne Ahval’in tarafsız, güvenilir, özgür habercilik anlayışı ile yayın hayatına devam etmesi için var gücümüzle çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. İlkelerinden ve bağımsızlığından ödün vermeden yayın hayatına devam eden gazetemiz Edirne Ahval’in 8. Yıldönümünü kutluyorum. Okuyucularımız ve takipçilerimizden aldığımız güç ile daha uzun süreler Edirne’nin Ahval’ini yazmayı temenni ediyorum” diye konuştu.

Kurulduğu günden bugüne tarafsız, güvenilir, özgür habercilik anlayışı ile yayın hayatına devam eden gazetemiz Edirne Ahval Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Damla Göç Akyüz ise; “Yıllar önce stajyer olarak göreve başladığım ve kurulduğu günden bugüne ilkeli bir şekilde yayın hayatına devam eden Edirne Ahval Gazetesi’nde gazetecilik mesleğini icra etmekten onur duyuyorum. İnanıyorum ki, ilkelerinden taviz vermeden bağımsızlığını koruyarak ve meslek etik değerlerine de önem veren Edirne Ahval Gazetesi yayın hayatına sağlam adımlar atarak devam edecektir” dedi.

Yıldönümümüzü kutlamak üzere gazetemize çiçek gönderen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a, gazetemizi ziyaret eden meslektaşlarımıza, köşe yazarlarımıza, tebrik mesajlarını tarafımıza ileten Trakya Birlik Yönetim Kurulu’na, Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu’na, İletişim Başkanlığı Edirne Bölge Müdürlüğü’ne, kurum ve kuruluşlara, siyasi parti temsilcilerine, okuyucularımıza teşekkür ederiz. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu