Tekin’den ilçelere ziyaret

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, Havsa ve Süloğlu’nu ziyaret ederek, Saadet Partisi ilçe teşkilatları ve esnafla bir araya geldi.

Seçim değerlendirme toplantıları amacıyla ilçe ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Seçimin bitmesinin hemen akabinde il ve merkez ilçe teşkilatımız ile seçim değerlendirme toplantılarımızı yaptık. İlçe ziyaretleri kapsamında önce Havsa ilçemizi sonrasında da Süloğlu İlçemizi ziyaret ettik. Ziyaret esnasında öncelikle teşkilat mensuplarımızın seçim değerlendirmelerini alıyoruz. Sonrasında da esnafımızı ziyaret ediyoruz.” dedi.

Adalet’in devletin temeli olduğuna vurgu yapan Tekin, “Adalet, taşın gediğine konulmasıdır. Nimet ve külfet dengesi bir toplumda huzur, güven ve barış ortamının tesis edilmesinin ilk şartlarındandır. Saadet Partisi olarak, her bir insanımızın emeğinin ve alın terinin karşılığının eksiksiz verilmesine, külfeti çeken milyonların nimetlerden de istifade edebilmesine her zaman vurgu yapıyoruz. Adil devlet, adil paylaşım ve insanca yaşam bizim şiarımızdır. Devlet adil olmalı, paylaşımda adalet tesis edilmeli ki, 85 milyon vatandaşımızın her biri insanca yaşam standartlarına kavuşabilsin. Zira adalet, sadece mahkemelerde aranacak ve konuşulacak bir kavram değildir. İş hayatında, eğitimde, sağlıkta, kalkınmada ve hayatın her alanında adalet mutlaka sağlanmalıdır. Bunun için biz diyoruz ki, önce adalet, herkese adalet ve her daim adalet! Ücretler belirlenirken; adil paylaşım tesis edilecek mi? Bunu yakından takip edecek, insanımızın hakkını her zaman ve her zeminde koruyacağız.” şekilde konuştu. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu