Bakan Yardımcısı Aktaş başkanlığında toplantı

Edirne Valiliği’nde düzenlenen sınır güvenliği, düzensiz göç ile mücadele, genel asayiş durumu ve göçmen kaçakçılığıyla mücadele konularının görüşüldü toplantıya İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş başkanlık yaptı.

İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş başkanlığında yapılan toplantı Edirne Valiliğinde gerçekleşti. Toplantı için Edirne’ye gelen Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş Vali Vekili Sıdkı Zehin tarafından karşılandı. Toplantıda düzensiz göç ile mücadele, sınır güvenliği, genel asayiş durumu ve göçmen kaçakçılığıyla mücadele konuları değerlendirildi.

İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş başkanlığında gerçekleşen toplantıya Vali Vekili Sıdkı Zehin’in yanı sıra Göç İdaresi Başkanlığı Başkan Yardımcısı Önder Bakan, 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğg. Mehmet Cihanoğlu, 4. Mekanize Piyade Tugay Komutanı P. Albay Hüseyin Erdan Altuner, Vali Yardımcıları Eyyüp Batuhan Ciğerci ve Samet Öztürk, İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar, İl Jandarma Komutanı Albay Suat Dönmez İl Göç İdaresi Müdürü Musa Aşılıoğlu ve diğer yetkili birim amirleri katıldı.

Toplantının ardından İçişleri Bakan Yrd Mehmet Aktaş, Vali Vekili Sıdkı Zehin ile birlikte İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Göç İdaresine çalışma ziyaretinde bulundu. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu