Bakan Bak’tan Keşan’a ziyaret

Keşan’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Keşan Atatürk Stadyumu’nu ziyaret ederek Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’ndan bilgi aldı. Bakan Bak, ayrıca Gökçetepe Tabiat Parkı’nda Türk Gençlik Vakfı (TÜGVA) kampını da AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile beraber ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Keşan’ı ziyaret ederek, Keşan Atatürk Stadyumu’nun geliştirilmesi yönün Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’ndan bilgi aldı. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’ı AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal, Kaymakamımız Cemalettin Yılmaz, Meclis üyelerimiz ve AK Parti Kadın Kollarımız ile Keşan’ımızda ağırlıyoruz. Her köşesini ilmek ilmek dokuyarak daha işlevsel ve modern hale getirdiğimiz Keşan Atatürk Stadyumumuz ve spor tesislerimizi ele alarak, çok daha güzel ve Keşan’a yakışır bir tesis için Sayın Bakanımıza brifing verdik. Keşan’ı hak ettiği yere getirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devamı edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Keşan’a bağlı Gökçetepe Tabiat Parkı’ndaki Tügva İstanbul Doğa Kampı’nı da AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile birlikte ziyaret eden Bakan Bak, gençlerle bir araya geldi. Aksal, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Bakan Yardımcımız Sayın Enes Emiroğlu ile TÜGVA İstanbul Lise Doğa Kampı’nda gençlerimizle bir araya geldik. Gençlerimiz hayatın her alanında varlıklarıyla ülkemizin yolunu aydınlatıyor” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu